Solo Latino trenerė Inga
Inga šokti sportinius šokius pradėjo nuo 9metų. Jie taip pakerėjo, kad šoka iki dabar. Šokiai trenerės gyvenime jau yra 17 metų. Taip pat šokėja dalyvavo pirmajame LSŠF šokiai visiems Solo Latino seminare 2013metais Šiauliuose. Dar studijuodama Lietuvos Sporto Universitete 2013m. mergina pradėjo dirbti trenerę, o 2014 metais Inga baigė bakalauro Pedagogikos studijas, bei įgijo šokio specializacijos diplomą ( šiuolaikinis šokis, klasikinis šokis, Lietuvių liaudies šokis, sportiniai šokiai, modernus šokis, solo latino šokiai, choreografijos paskaitos, šokis ir vaikai, buitinis šokis, džiazinis šokis ).Tais pačiais metais nuo rugsėjo mėnesio Kauno Šv. Mato gimnazijoje pradėjo dirbti choreografijos mokytoja. Per Ingos treniruotes pasikrauni pozityvumo ir energijos ne tik šokant, bet ir stebint mokytojos atsidavimą savo darbui! Trenerė atiduodanti daug savo energijos, sugebanti įkvėpti savo mokines 

Solo Latino šokių pamokos
Puikus būdas nuspalvinti savo vakarą Lotynų Amerikos ritmais tokiais kaip Bachata, Salsa, Samba , Chacha, Rumba, Jive ir kt.
Puiki galimybė pailsėti nuo kasdienybės ir pasinerti į kūno judėjimą. Šokama be partnerio, todėl galėsite išlaisvinti savo judėjimą bei parodyti ką jūs iš tiesų sugebate.
Žmogus visada atranda laiko tam, kam jis iš tikrųjų nori.
Aš padėsiu jums siekti užsibrėžtų tikslų!

Pasiekimai:

  • Atvirasis medalininkų šokių konkursas “Aistra šokiui taurė ’11 ” 4 vieta.
  • Pirmasis Lietuvos medalininkų čiompionatas 2011 m. 3 vieta.
  • KTU taurė 2011 m. 5 vieta.
  • Šokio harmonija 2014m. 8 vieta
  • Aistra šokiui taurė ’14 7 vieta
  • Vilniaus Dance Festival 2014m. 6 vieta